אנו במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, במעבדה לנוירופסיכולוגיה קלינית ובמעבדה למחקר ולטיפול בבריאות הנפש, עובדים בימים אלו על מחקרים מקיפים שמתמקדים בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD). אנו מציעים טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) איכותי וללא עלות, בחשיפה ומניעת תגובה (CBT ייעודי ל-OCD) - הטיפול היעיל ביותר ל-OCD. בנוסף, אנחנו מציעים טיפולים חדשניים וניסיונים (כולל טיפולים למטופלים 'קשים' שלא הגיבו לשום טיפול אחר). לנבדקים.ות מובטח חיסיון רפואי מלא, וטיפול איכותי וללא עלות. את הטיפול יבצעו מומחים אשר בעצמם תחת פיקוח של מדריכים מומחים בתחום.

התהליך יכלול מפגש אבחנה שיבוצע ע״י מומחים בקמפוס הר הצופים. במהלך ההערכה, תקבל.י הזדמנות להשתתף במחקרים אחרים שחוקרים OCD ומתבצעים במעבדה, עבורם תקבל.י תשלום. כאשר ההערכה תסתיים, תתחיל.י טיפול CBT (כ-17 פגישות). הטיפול כולל שימוש בתוכנות ממוחשבות שנמצאו כמפחיתות סימפטומים במחקרים קודמים. הטכניקות בהן משתמשים במעבדה הן מהמתקדמות בתחום המחקר, ומטרתן לשפר את איכות החיים של אנשים המתמודדים עם OCD, ולהפחית את התסמינים שהם חווים.

טיפול ללא עלות

מה תקבלו?

מטרתנו היא לתת הטיפול הטוב ביותר עבור המתמודדים עם OCD, ובו בזמן לבצע מחקר שיאפשר לנו לשפר את שיטות הטיפול הקיימות. חשוב לציין כי הטיפול הניתן אינו טיפול ניסיוני, אלא CBT קלאסי, שהוא הטיפול היעיל ביותר עבור OCD. 

מי נותן את הטיפול?

המטופלים יקבלו טיפול מקלינאים (פסיכולוגים) העוסקים בתחום. חשוב לציין כי הפסיכולוגים המטפלים הם בפיקוח של מומחים בתחום OCD.

Therapist
a29_11_201813_42_00-6.jpg
Books Available
Therapy Session
Woman on Window Sill

צרו קשר

The Clinical Neuropsychology Laboratory

Department of Psychology

The Hebrew University of Jerusalem

Mount Scopus, Jerusalem 91905, ISRAEL

+972-2-588-1131

cnlab@mail.huji.ac.il