אנו במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, במעבדה לנוירופסיכולוגיה קלינית ובמעבדה למחקר ולטיפול בבריאות הנפש, עובדים בימים אלו על מחקרים מקיפים שמתמקדים בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD). אנו מציעים טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) ללא עלות ואיכותי בחשיפה ומניעת תגובה (CBT ייעודי ל OCD) שהינו הטיפול היעיל ביותר ל-OCD. בנוסף, אנחנו מציעים טיפולים חדשניים וניסיונים (כולל טיפולים למטופלים 'קשים' שלא הגיבו לשום טיפול אחר). לנבדקים\ות מובטח חיסיון רפואי מלא, וטיפול איכותי וללא עלות. את הטיפול יבצעו מומחים אשר בעצמם תחת הפיקוח של מדריכים - מומחים בתחום.

התהליך יכלול יום מלא של אבחנה שתבוצע ע״י מומחים בקמפוס הר הצופים. במהלך ההערכה, תקבל/י הזדמנות להשתתף במחקרים אחרים שחוקרים OCD ומתבצעים במעבדה, עבורם תקבל/י תשלום. כאשר ההערכה תסתיים, תתחיל/י טיפול CBT (כ-17 פגישות). הטיפול כולל שימוש בתוכנות ממוחשבות שנמצאו כמפחיתות סימפטומים במחקרים קודמים. הטכניקות בהן משתמשים במעבדה הן מתקדמות בתחום המחקר ומגבירות את איכות החיים של אנשים שסובלים מOCD ומפחיתות את התסמינים.

טיפול ללא עלות

מה תקבלו?

מטרתנו היא לתת הטיפול הטוב ביותר עבור OCD ובו בזמן לבצע מחקר שיאפשר לנו לשפר את שיטות הטיפול הקיימות. חשוב לציין כי הטיפול הניתן אינו טיפול ניסיוני, אלא  CBT קלאסי, שהינו הטיפול היעיל ביותר עבור OCD. 

מי נותן את הטיפול?

המטופלים יקבלו טיפול מקלינאים (פסיכולוגים) העוסקים בתחום. חשוב לציין, כי הפסיכולוגים המטפלים הם בפיקוח של מומחים בתחום OCD.

סוגי OCD

מה זה CBT?

מה זה OCD?

צרו קשר

The Clinical Neuropsychology Laboratory

Department of Psychology

The Hebrew University of Jerusalem

Mount Scopus, Jerusalem 91905, ISRAEL

+972-2-588-1131

cnlab@mail.huji.ac.il